Uzmanību!

No 30.10.2023

Darba laiks: Pirmdiena – Svētdiena     Slēgts

Jautājumos par Ozo Golf Bērnu Klubu sazināties rakstot bernuklubs@ozogolf.lv vai +37120295851

Bērnu Klubs

Sekojiet mums

Ozo Golf Bērnu Klubs

Ozo Golf Bērnu Klubs, vide, kurā valda savstarpēja cieņa, izaugsme, neatlaidība, atbildība, pieklājība un godīgums. Šīs ir Ozo Golf Bērnu Kluba pamatvērtības, kas veido spēcīgu pamatu golfa spēlei, un  visam dzīves ceļam. 

Golfs māca ne tikai precīzus sitienus un koncentrāciju, bet arī rūpību pret apkārtējo vidi, attīsta loģisko domāšanu un stratēģijas izpratni. Mēs ticam, ka attīstot minētās iemaņas bērns izaugs par atbildīgu, domājošu un veiksmīgu cilvēku!

Pamatojoties uz Ozo Golf Bērnu Kluba vīziju, vēlamies sniegt jēgpilnu golfa apmācību, kas veicina ne tikai tehnikas pilnveidošanu, bet arī bērna, kā personības izaugsmi, kas balstīta uz stingrām vērtībām un attīstību. Kopīgi veidosim pozitīvi motivējošu vidi, kurā katrs var izpaust savas spējas.

Katrs Ozo Golf Bērnu Kluba apmācības posms veidots tā, lai bērns sajūt saliedētu kopienas garu un sadarbību, attīstās un progresē atbilstoši savam vecumam, spējām un ieguldītajam darbam. 

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

 

⛳️  Informatīva vēstule bērniem un bērnu vecākiem, LASĪT VĒSTULI .

 

⛳️  Lai pilnveidotu, attīstītu un uzlabotu bērnu golfa apmācības procesu, lūdzam Jums, veltīt dažas minūtes laika un aizpildīt anketu . Ikviena Jūsu atbilde, atsauksmes vai ieteikums mums palīdzēs labāk izprast Jūsu un Jūsu bērna vēlmes un sagaidāmos rezultātus. ANKETA

 

OZO GOLF BĒRNU KLUBA PIEDĀVĀTĀS IESPĒJAS!

Informācija sekos…

GOLFS IR VAIRĀK KĀ TIKAI SPĒLE – TAS IR CEĻŠ UZ VESELĪGU DZĪVESVEIDU, FIZISKU ATTĪSTĪBU UN EMOCIONĀLU BAGĀTĪBU!

 

 

Kontakti