Ozo Golfa Klubs
 
 

Justin Griffiths

 


Latvijas spēlētāji pirmo reizi britu PGA turnīrā

Andris, Ģirts un Arvis ir iekļuvuši golfa vēsturē kā pirmie latvieši, kas piedalījušies britu PGA turnīrā.
Pirms diviem mēnešiem tiku ielūgts piedalīties divu dienu PGA turnīrā Lielbritānijā. Piedāvāju šo iespēju izmantot arī saviem trīs tuvākajiem latviešu draugiem un kopīgi izlēmām doties uz Lielbritāniju.
Bija nedaudz vējains – bija grūti nostāvēt uz vietas un bumbiņa negribēja palikt uz tee. Bija arī trīs ļoti satraukti latvieši, kuri gatavojās ieiet golfa vēsturē. Tika nosaukti spēlētāju vārdi pie pirmā tee un Andris Bergmanis kļuva par pirmo latviešu spēlētāju, kas izsita bumbiņu britu PGA turnīrā. Viņam sekoja Ģirts un Arvis. Kaut arī viņi bija ļoti satraukušies, tika godam aizstāvēts Latvijas vārds un tika veikti lieliski izsitieni no pirmā tee. Jāpiemin, ka Andris kļuva par pirmo latvieti, kas bumbiņu no tee box iesita tieši bunkurā, pēc kā Ģirts, Arvis un es nevarējām pārstāt smieties. 
Turnīrā piedalījās 33 komandas un mēs sev nostādījām mērķi sasniegt top 20. Pēc pirmās dienas mēs sasniedzām 21.vietu, bet otrajā dienā, ar veiksmīgāku spēli un labāku rezultātu, sasniedzām 16.vietu. Sakot, ka lepojos ar Andri, Ģirtu un Arvi būtu par maz teikts, jo viņi bija izcili.
Es personīgi biju satraucies, jo šis bija pirmais turnīrs, kurā piedalījos pēdējo piecu gadu laikā. Turnīrā piedalījās 4 Eiropas tūres spēlētāji, tādēļ noteicu sev mērķi finišēt pirmajā desmitniekā. Pirmajā kārtā sasniedzu rezultātu 68, kas man nodrošināja dalītu otro vietu, bet otrajā kārtā iegūtais rezultāts 69 nodrošināja man pirmo vietu kopvērtējumā, kam vēl šobrīd nespēju noticēt.
Lielbritānijas PGA bija pārsteigti, ka mēs esam ceļojuši tik lielu attālumu, lai piedalītos turnīrā, ka izlēma rakstīt par mūsu pieredzi žurnālā, kuru lasa tūkstošiem cilvēku. Tā ir lieliska publicitāte golfam Latvijā un Ozo Golfa klubam. Mēs ar komandu noteikti atkārtosim to arī nākošajā gadā. Mans mērķis ir tuvākajos gados veicināt cilvēku interesi par golfu Latvijā, kas palīdzētu palielinātu spēlētāju skaitu Latvijā un spēles popularitāti. 
PGA raksts būs pieejams arī Jums tiklīdz būs publicēts žurnālā.
Paldies vēlreiz manai komandai – Jūs man likāt justies lepnam un Jums būtu jālepojas ar savu sniegumu Latvijas golfam.

Džastins

   Justin Griffiths toyed with the game of golf from the early age of two, and reached a scratch handicap at the age of fifteen. Before the age of sixteen Justin had successfully won the English and Midland Boys championships and went on to win the senior Shropshire and Herefordshire Professional championship on three occasions.
  After turning professional in 1997, Justin experienced teaching positions in Austria and Germany, before accepting an instructional post within the Robinson hotel group which allowed him to work and travel worldwide.
   Returning to the UK in 2003 Justin became head professional at Mollington Golf and Country club, and after writing the clubs course website was approached by World Golfer to write a series of articles on new golf complexes. This opportunity leads Justin to write over a dozen articles worldwide, including Malaysia, Canada and the Caribbean.
   In 2009 Justin cemented his hobby of exercise by becoming a qualified fitness instructor, leading to a successful golf and fitness academy within the Shropshire Primary education system, and provides this service to over twenty schools.
   His most recent golfing position saw Justin accept the challenge of expanding golf in Indonesia, with priority being set at a junior level. This concluded with the program successfully implementing new opportunities and continual development for children throughout the social structure of Indonesia, and not just those with a financial advantage.

Contacts:
E-mail: griffithsjustin7@gmail.com
Phone: +371 28754007

Please find more about PGA Pro Justin Griffiths lessons and teaching packages in information files below!


 
 
© Ozo Golf Club 2009