Ozo Golfa Klubs
 
 

Ozo Golf Club

  
 

DARBA LAIKS: 
  
Golfa laukums SLĒGTS! 

Izmaiņu gadījumā, informēsim. 

Tel.nr.: +371 67394399
E-pasts: ozogolf@apollo.lv
 


  
    
   Ozo Golf Club ir pirmais 18 bedrīšu golfa laukums Latvijā. Ozo Golf Club ir aprīkots ar labu laistīšanas sistēmu (Rain Bird) un kvalitatīvu apkopes tehniku (John Deere).
   Laukums piedāvā 18 bedrītes, kuru kopējais garums no profesionāļu izsitienu vietām ir 6400 m. Tas pārsteigs ar savu daudzveidību, jo laukuma arhitekts Robs Svedbergs idejas realizācijā pratis izmantot gan dzimtās Denveras (ASV) kalnainos motīvus, gan pielāgot spēlei plašo Ķīšezera krastu, izveidojot 16 mākslīgos dīķus un 50 smilšu bunkurus.
  Kluba mājas priekšā ir izveidots ērts treniņlaukums, spēlētāju rīcībā ir īso sitienu treniņvieta (chipping green) un reljefains ripināšanas treniņlaukums (putting green). Iesācējiem ir iespējams izmantot trenera pakalpojumus, kā arī veidot korporatīvos izklaides pasākumus. 
  2002. gadā Ozo Golf Club kompleksu atzina par labāko ainavu arhitektūras projektu valstī. 2004. gadā Ozo Golf Club tika nosaukts starp tiem 365 pasaules golfa laukumiem, kurus laikraksta The New York Times līdzautors un golfa apskatnieks Roberts Sidorskis iesaka apmeklēt, iekļaujot to grāmatā Pasaules golfa laukumi. 365 dienās (izdevniecība Abrams, Harry N Inc.). 
   2005. gadā šī sporta bāze ieguva Latvijas nacionālās sporta bāzes statusu, kļūstot par valsts golfa izlašu mācību un treniņu galveno centru. Ozo Golf Club laukumā notiek visa mēroga Latvijas golfa sacensības, bet Ziemeļeiropā plašu popularitāti ieguva profesionāļu sacensības „Hansabanka Baltic Open”, kas tika rīkotas sadarbībā ar Baltijas vadošo banku „Hansabanka”.
  Ozo Golf Club sadarbības partneri ir Latvijas veiksmīgākās un labākās kompānijas!
 

 

 
 
© Ozo Golf Club 2009